Nowości i informacje

Bądź na bieżąco z nami. Tutaj opisujemy wydarzenia z życia Senoritas – promocje, konkursy, zmiany godzin pracy itp… .

Burgery w SEÑORITAS

Środa z burgerem

Środa z Burgerem to dzień dla wszystkich fanów burgerów. Od klasycznego burgera poprzez wege aż do kreatywnej wariacji w BURGERZE DNIA. Wieść niesie, że zjecie Państwo u nas jednego z najlepszych burgerów w mieście. W tym celu sugerujemy dokonać zarówno rezerwacji stolika jak i burgera gdyż ich ilość jest ograniczona.
3 Chefs 3 Courses by Señoritas

3 Chefs 3 Courses by Señoritas

Restauracja SEÑORITAS ma przyjemność ogłosić nowy cykl z szefami kuchni jako gośćmi „3 CHEFS 3 COURSES”. Szef kuchni i właściciel Jeff Unger zaprosi do swojej kuchni dwóch innych Szefów Kuchni, aby wspólnie z nimi ugotować kolację bazującą na określonym składniku lub motywie przewodnim.
SEÑORITAS praca w okresie świątecznym

Świąteczna przerwa

Wesołych Świąt ! Życzymy Wam wspaniałych Świąt w gronie rodziny i przyjaciół przy samych pysznościach :) Merry Christmas !!! We wish you wonderful time with your families and friends
SEÑORITAS zaproszenie

Kup bliskim prezent

Jeśli jeszcze nie masz prezentu na Święta to podaruj swoim bliskim wspólne chwile przy stole, wspólne rozmowy i wspólnie spędzony czas. Zapraszamy do zakupu voucherów do SEÑORITAS jeszcze tylko dzisiaj. Od jutra restauracja będzie…
SEÑORITAS wnętrze

Trip Advisor i Senoritas

Mamy już ponad 200 opinii 5* w serwisie Trip Advisor i niezmiennie jesteśmy w czołówce łódzkich restauracji :) Dziękujemy za Państwa głosy i opinie, którymi się z nami dzielicie. Nasz profil możecie zobaczyć tutaj.